Koncert sekcji gitary ODT Światowid

Posted on
lekcje grupowe dla dzieci

Gitara Lekcje Grupowe

Gitara - lekcje gry w grupach

Gitara lekcje grupowe - nauka gry na gitarze we Wrocławiu

Cóż za emocje! Co za brzmienie! Jaki time i feeling! Kochani - takiego zespołu gitarowego jeszcze nie słyszeliście! :)))) Gratulujemy wszystkim odważnym, którzy pojawili się i zagrali podczas koncertu sekcji gitary w Ośrodku Działań Twórczych Światowid na Biskupinie. Zapraszamy na lekcje gry na gitarze w grupach. https://www.swiatowid.net.pl/

Lekcje gry na gitarze w Ośrodku Działań Twórczych Światowid na Biskupinie adresowane są przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z gitarą. Zajęcia mają charakter lekcji grupowych w dość licznych zespołach (nawet do kilkunastu osób). Metoda taka daje uczniowi możliwość wybrania sobie danej partii granego na zajęciach utworu z zależności od swoich możliwości technicznych oraz poziomu gry. Każdy uczestnik zajęć może wybrać dany głos w piosence, od najprostszych linii basowych po bardziej skomplikowane partie melodii lub harmonii. W ten sposób dzieci mogą brać czynny udział w graniu całego zespołu, kształcąc tym samym granie rytmiczne oraz skupiając się na rozwoju słuchu oraz współbrzmieniu całego zespołu gitarowego.

Lekcje gitary w trybie indywidualnym wymagają regularnej i systematycznej pracy i przeznaczone są dla osób, które są w stanie poświęcić czas i rzetelnie wypracowywać swój muzyczny warsztat. Zwykle zajęcia indywidualne praktykowane są po pierwszym etapie gry w zespołach, jednak istnieje możliwość rozpoczęcia gry na gitarze od razu od lekcji indywidualnych, ze świadomością, że tryb taki wymaga poważnego i profesjonalnego podejścia do nauki.

Gitara lekcje Indywidualne oraz lekcje grupowe - nauka gry na gitarze w grupach

lekcje gitary wroclaw
nauka gitary wroclaw
gitara elektryczna nauka
nauka gitara wroclaw
nauka gitara klasyczna
nauka gitary