Koncert sekcji gitary ODT Światowid

Posted on
lekcje grupowe dla dzieci

Gitara Lekcje Grupowe

Gitara - lekcje gry w grupach

Gitara lekcje grupowe - nauka gry na gitarze we Wrocławiu

Cóż za emocje! Co za brzmienie! Jaki time i feeling! Kochani - takiego zespołu gitarowego jeszcze nie słyszeliście! :)))) Gratulujemy wszystkim odważnym, którzy pojawili się i zagrali podczas koncertu sekcji gitary w Ośrodku Działań Twórczych Światowid na Biskupinie. Zapraszamy na lekcje gry na gitarze w grupach. https://www.swiatowid.net.pl/

Lekcje gry na gitarze w Ośrodku Działań Twórczych Światowid na Biskupinie adresowane są przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z gitarą. Zajęcia mają charakter lekcji grupowych w dość licznych zespołach (nawet do kilkunastu osób). Metoda taka daje uczniowi możliwość wybrania sobie danej partii granego na zajęciach utworu z zależności od swoich możliwości technicznych oraz poziomu gry. Każdy uczestnik zajęć może wybrać dany głos w piosence, od najprostszych linii basowych po bardziej skomplikowane partie melodii lub harmonii. W ten sposób dzieci mogą brać czynny udział w graniu całego zespołu, kształcąc tym samym granie rytmiczne oraz skupiając się na rozwoju słuchu oraz współbrzmieniu całego zespołu gitarowego.

Lekcje gitary w trybie indywidualnym wymagają regularnej i systematycznej pracy i przeznaczone są dla osób, które są w stanie poświęcić czas i rzetelnie wypracowywać swój muzyczny warsztat. Zwykle zajęcia indywidualne praktykowane są po pierwszym etapie gry w zespołach, jednak istnieje możliwość rozpoczęcia gry na gitarze od razu od lekcji indywidualnych, ze świadomością, że tryb taki wymaga poważnego i profesjonalnego podejścia do nauki.

Gitara lekcje Indywidualne oraz lekcje grupowe - nauka gry na gitarze w grupach

lekcje gitary wroclaw
nauka gitary wroclaw
gitara elektryczna nauka
nauka gitara wroclaw
nauka gitara klasyczna
nauka gitary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *