Przeglądarka Brave – jak zarabiać

Posted on

Przeglądarka Brave

Jak zarabiać na przeglądaniu stron internetowych

Niech Was nie dziwi, że taki odstrzelony temat pojawia się na stronie poświęconej zajęciom z gry na gitarze:) Osobiście promuję w ten sposób swoją stronę oraz prowadzę zbiórkę pieniędzy na wydanie płyty. Aby pobrać przeglądarkę należy kliknąć, pobrać, zainstalować i używać jeden miesiąc, wówczas mam Wasze wsparcie w programie Brave Rewards, a Wy nic nie tracicie, sami możecie działać w ten sposób. Ale do rzeczy.

Przeglądarka Brave umożliwia zarabianie pieniędzy na reklamach, a dokładnie - na oglądaniu reklam. Nie musisz być reklamodawcą, wystarczy, że korzystasz z przeglądarki i za każdą obejrzaną reklamę otrzymujesz pieniądze w programie Brave Rewards.

Wystarczy się zalogować do programu co jest połączone z użytkowaniem przeglądarki. Sprawa jest absolutnie rewolucyjna i zapewne dojdzie wkrótce do tego, że wszystkie inne przeglądarki działać będą w ten sposób. Przeglądarka Brave Browser  posiada bardzo rozbudowany system nagród, ale podstawową formą zarabiania pieniędzy na użytkowaniu tej przeglądarki jest fakt, że ma ona wbudowany Adblocker, który jak wiadomo blokuje reklamy. Jeśli go wyłączamy - autmatycznie otrzymujemy pieniądze na nasze konto Brave za każdą obejrzaną reklamę.

Dodatkowo możemy wspierać artystów, publicystów, muzyków, autorów i wszystkich, którzy umieszczą link do pobrania przeglądarki na swojej stronie. Jeśli pobierzesz z mojego linka przeglądarkę, zainstalujesz ją i będziesz używał jeden miesiąc, ja otrzymam 5 dolarów, a Twoje użytkowanie nie będzie się niczym różnić od tego, gdybyś pobrał przeglądarkę ze strony głównej Brave. Twoje korzystanie z usług nie będzie się różnić niczym jak tylko metodą pobrania, którą możesz mnie wesprzeć lub promować też swój projekt.

Program Brave Browser Rewards wypłaca pieniądze w formie własnej kryptowaluty BAT czyli Basic Attention Token, możesz też wybrać opcję wypłaty w dolarach lub innych walutach, ale biorąc pod uwagę fakt, że rynek dopiero się rozwija, dobrze się dwa razy zastanowić:) Gdybyś miał pytania - napisz komentarz, na pewno odpowiem:) Polecam i zachęcam do wsparcia mojej strony poprzez pobranie Brave z tego linka:

https://brave.com/gui957

Dodatkowe atuty przeglądarki Brave są takie, że poprzez eliminację reklam zwiększa ona prędkość działania. W każdej jednak chwili możesz włączyć reklamy i zarabiać na przeglądaniu internetu. Sprawa jest naprawdę rewolucyjna, a obecnie tworzy się co raz więcej tego typu projektów, także polecam, zachęcam, wspieram i namawiam! 🙂 Tutaj każdy zyskuje.

Jeszcze jedna rzecz - w chwili kiedy piszę ten artykuł w Polsce zarabianie na Brave Browser oznaczone jest jako "comming soon", jeśli nie chcesz czekać - ściągnij program do VPN, ustaw sobie swoją lokalizację np. na USA i automatycznie zaczynasz zarabiać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *