Koncerty

lekcje gry na gitarze wrocław
slow sunset

Slow Sunset - Estrada Poznańska

Slow Sunset - nowoczesny przebojowy i przestrzenny indie soul, neo funk, alternative R&B, z domieszką psychodelii.

Bossa Nova Quartet

Walentynkowa Bossa Nova

Koncert, który otuli ostatnimi ciepłymi promieniami, zwłaszcza w zimowym okresie, a wszystko za sprawą bujających dźwięków bossa novy, które zaprezentuje Katarzyna Berger z zespołem.

Zaduszki Jazzowe Vertigo

Zaduszki Jazzowe Vertigo

In my solitude ZADUSZKI JAZZOWE - czyli, piosenki o tęsknotach przeróżnych - wieczór z muzyką Cheta Bakera, Diane de Reeves czy Ewy Bem. Koncert poprowadzi wrocławska wokalistka, którą doskonale znamy ze sceny Vertigo - Kasia Berger. Do tej pory zawsze w ciepłych, płynących dźwiękach bossa novy, tym razem w repertuarze pełnym jazzu i tęsknoty.

Bossa Nova Quartet

Bossa Nova Quartet

Kolejny koncert z Kasią Berger z programem bossa novy w klubie Vertigo. Dziękujemy za świetną atmosferę oraz wspaniały odbiór.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Jazz Guitar Duo

Razem ze znakomitym gitarzystą Michałem Honiszem zagramy wieczór z muzyką jazzową instrumentalnie w przestrzeni miejskiej w centrum Wrocławia.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Acoustic Chillout

Zagramy z Kasią repertuar ballad, jazzowych standardów oraz bossa novy w duecie w ramach cyklicznych spotkań z muzyką w przestrzeniach miasta.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Bossa Nova Evening

Wraz z Kasią Berger zagraliśmy repertuar bossa novy w klubie Vertigo. Dziękujemy za świetny odbiór oraz zapraszamy na kolejny koncert w lipcu.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Jazz Quartet

Zagramy trochę muzyki imnprowizowanej w ramach organizowanych przez Vertigo Jazz Club cotygodniowych spotkań z muzyką jazzową na Przystanku Rondo.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Slow Sunset na Zdolny Wrocław 2022

Wystąpiliśmy z naszym autorskim składem Slow Sunset na kolejnej edycji festiwalu Zdolny Wrocław, który w tym roku odbył się na Opatovice Beach Bar. Dziękujemy za zaproszenie i świetny klimat.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Dziubek Band / Europa na widelcu 2022

Zapraszam na wrocławski Rynek, gdzie w przedostatni dzień kulinarnego festiwalu zagram wraz z zespołem Dziubek Band.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Akustycznie / Hotel Gołębiewski Karpacz

Wraz z Agnieszką Damrych zapraszamy na akustyczny koncert w Karpaczu w nastrojowym patio Hotelu Gołębiewski.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Slow Sunset

Nasz autorski skład Slow Sunset wystąpi na PRZEGLĄDZIE NOWEGO RZEMIOSŁAConcordia Design Wrocław SLOW SUNSET LIVE  - Zapraszamy =)

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Koncert dla fundacji Między Niebem a Ziemią

Dziękujemu za zaproszenie. Wraz z Agnieszką Damrych wystąpiliśmy podczas wieczoru autorskiego Sylwii Zarzyckiej, założycielki fundacji Między Niebem a Ziemią, wspomagającej opiekunów dzieci nieuleczalnie chorych.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Koncert na Festiwalu Wrocek

Dziękujemu Jerzemu Skoczylasowi za zaproszenie. Zagraliśmy z Olgą Ziębą w duecie z repertuarem dawnych polskich piosenek.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Slow Sunset

Nasz autorski skład Slow Sunset z nowym singlem Ease and Flow dostępny na Spotify, zapraszam do odsłuchu: Ease And Flow

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Mono Army

Niedawno powstały projekt Mono Army wystąpi wkrótce w Vertigo z autorskim materiałem, kompilacja jazzu i elektroniki.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Akustycznie z Pauliną Gołębiowską

Ballady i romanse w "Winnicy 55-100" pod Trzebnicą, dziękujemy za zaproszenie i wspaniały klimat.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Bossa Nova Duo

Dziękujemy za zaproszenie, bossa nova w akustycznej odsłonie duetu z Kasią Berger.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Agnieszka Damrych & Łukasz Szymański

Dziękujemy za zaproszenie na wieczór autorski Sylwi Zarzyckiej z Fundacji Między Niebem a Ziemią w Hotelu Monopol we Wrocławiu.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Piosenki Wodą Pisane - płyta Marty Kani

W Empiku i na Spotify znajdziecie debiutancką płytę Marty Kani, żeglarki, pani kapitan, poetki. Poza pomocą w całym przedsięwzięciu nagrałem tam również partie gitar melodycznych.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Kasia Pakosa & Łukasz Szymański

Zarówno wyjątkowy klimat, jak i warunki metafizyczno-atmosferyczne towarzyszyły od początku całemu przedsięwzięciu. Dziękuję za wyjątkową i pełną magicznej aury współpracę.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Paulina Gołębiowska & Łukasz Szymański

Akustyczne przeboje zagramy dla Was na plaży Opatovice - wyjątkowo klimatyczne miejsce. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia 🙂

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Acoustic Soul Evening

Klimatyczny wieczór przy świecach z muzyką soul w akustycznych aranżacjach - usłyszycie m.in. przeboje takich artystek jak Amy Winehouse, India Arie, Ella Eyre, Jessie J czy Alicia Keys. Koncert poprowadzi Łukasz Szymański (gitara) wraz z Pauliną Gołębiowską (wokal) oraz Filipem Laszukiem (perkusjonalia).

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Funk You Vertigo Night

Koncert z repertuarem funky & soul w klubie Vertigo z niezastąpioną Natalią Szczypułą, który zasilali sporą dawką energii świetni muzycy w składzie: Jarek Korzonek, Filip Miguła, Wojtek Bergander oraz Mateusz Leszczyński.

Lekcje gry na gitarze Wrocław

Ola Turoń & Łukasz Szymański

Wraz z Olą Turoń pogibamy Was tym razem na plaży Słodowa Beach Bar. Zapraszamy gorąco do spędzenia z nami wieczoru.

nauka gry na gitarze wrocław

FAMA - nowa grupa gitary we Wrocławiu

Zapraszam wszystkich na lekcje gry na gitarze we Wrocławiu w formie zespołu gitarowego. Otwieramy nową grupę gry na gitarze od podstaw na Psim Polu w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Fama na Psim Polu. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki po południu. Zapisy na www.fama.wroc.pl. Do zobaczenia! 🙂

nauka gry na gitarze wrocław

Koncert na Gali Sportu

Koncert akustyczny na Gali Sportu Powiatu Lubańskiego wraz z Pauliną Gołębiowską. Wystąpiliśmy z repertuarem piosenek takich artystów jak Ed Sheeran, Jessie J, czy John Legend. Dziękujemy za zaproszenie.

Gitara Wrocław

15 Twarzy Groove'u

Koncert w klubie Vertigo z repertuarem mocnych groove'owych rytmów. W repertuarze znajdą się m.in. utwory Jill Scott, Ledisi czy Roberta Glaspera. Zagramy w doborowym towarzystwie: Ola Turoń, Żenia Betliński, Łukasz Kowalczyk, Mateusz Witkowski i Łukasz Szymański.

Gitara Wrocław

Koncert z Martą Kanią

Koncert w ramach festiwalu Bakcynalia w Lublinie, jaki zagraliśmy z Martą w ramach promocji jej pierwszej autorskiej płyty, na której nagrywałem również partie gitar.

nauka gry na gitarze - lekcje we Wrocławiu

Vertigo Big Band

Koncert big bandu pod kierownictwem Jacka Zameckiego. Tym razem wystąpimy po raz pierwszy z repertuarem Georga Gershwina w aranżacjach J. Zameckiego. W trakcie koncertu będzie miała miejsce wystawa fotografii Lecha Basela. 

nauka gry na gitarze

Bossa Nova Night w Vertigo

Koncert w klubie Vertigo z repertuarem utworów Antonio Carlosa Jobima. Wieczór z muzyką jazzową i bossa novą w wykonaniu świetnych muzyków: Kasia Berger, Bartek Ziętara, Janek Kantner, Bartek Chojnacki, Michał Polak, Łukasz Szymański.

Lekcje gry na gitarze

Koncert w Radiu Ram

Dziękuję za zaproszenie w ramach audycji Piotra Bartysia "Back to Back", zagraliśmy w duecie z Kasią Berger kilka akustycznych piosenek i poopowiadaliśmy o muzyce, życiu i innych przyjemnościach :]

lekcje gitary Wrocław

Dziubek Band

Wielki Koncert Wolności 2017 w Lubinie z zespołem Dziubek Band, który będę wspomagał wraz z wieloma świetnymi muzykami. Na scenie akompaniować będziemy m.in. Kasi Kowalskiej, Krzysztofowi i Grzegorzowi Cugowskiemu i innym artystom.

gitara koncert wrocław

Lady In Jazz

Wyjątkowy koncert w wyjątkowej przestrzeni. W ramach cyklicznych letnich wydarzeń na scenie patio w hotelu Hilton zaprezentujemy repertuar z pogranicza soulu i jazzu. Zaśpiewa pięknie niezastąpiona Kasia Mirowska.

lekcje gry na gitarze wrocław nauka gry

Berger & Szymański

Kameralne występy z muzyką akustyczną. Koncerty z muzyką A. C. Jobima oraz jazzowymi balladami przeplatanymi zaaranżowanymi na wokal i gitarę akustyczną utworami z pogranicza akustycznego jazzu i muzyki świata.

lekcje gry na gitarze we Woclawiu

Koncert Vertigo Big Band

Koncert charytatywny Wielka Draka Dla Dzieciaka, który zagramy wraz z Big Bandem Vertigo we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas koncertu odbędzie się licytacja na cele charytatywne.

gitara akustyczna wrocław koncert

Akustycznie

Koncert akustyczny z rozrywkowymi przebojami jakie zaaranżowane zostały na duet - gitara akustyczna i wokal (Agnieszka Kacała). W repertuarze znajdą się piosenki takich wykonawców jak Rihanna, Alicia Keys, John Legend, Jessie J czy Katy Perry.

lekcje gry na gitarze wroclaw

Lekcje gry na gitarze w grupach

Lekcje gry na gitarze Wrocław. Zapraszam na lekcje gry na gitarze w ODT Światowid - nauka gry na gitarze elektrycznej,  akustycznej i klasycznej w grupach. Ze względu na grupową formę zajęcia przeznacozne są głównie dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Nauka gry na gitarze Wrocław. 

lekcje gry na gitarze wroclaw

Koncert sekcji gitary

Koncert sekcji gitary akustycznej Ośrodka Działań Twórczych Światowid. Tym razem grały dzieciaki - i dały radę! 🙂