Informacje

lekcje gry na gitarze wrocław

Łukasz Szymański

Gitarzysta, muzyk sesyjny prowadzący lekcje gry na gitarze w formie zespołów gitarowych w ramach zajęć grupowych w ośrodkach kultury i szkołach muzyki rozrywkowej, gitarzysta składów akustycznych, big bandów i zespołów autorskich.

Lekcje gry na gitarze prowadzone są głównie z formie zespołów gitarowych w ośrodkach kultury na terenie Wrocławia (Centrum Kultury Zamek - Leśnica, Ośrodek Działań Twórczych Światowid - Biskupin, Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama - Psie Pole).

Nauka gry na gitarze Wrocław

Lekcje gry na gitarze przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Nauka gry na gitarze w Centrum Kultury Zamek w Leśnicy. Lekcje indywidualne odbywają się na Placu Kromera. Materiał obejmuje zarówno poziom podstawowy - prosty akompaniament, pierwsze melodie, nuty, teoria muzyki, wybrane utwory, jak poziom zaawansowany - skale, harmonia, ćwiczenia techniczne, rytmiczne, improwizacja, budowa akordów i wiele innych. Czas trwania zajęć wynosi od 45 min. do 90 min.

Lekcje gry na gitarze Wrocław - Nauka gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej - lekcje grupowe i indywidualne - nauka gry na gitarze dla dorosłych i dla dzieci - lekcje gitary w domu ucznia - gitara z dojazdem Wrocław - gitara rockowa, bluesowa, jazz, bossa nova, pop, funky.